İzmir Buca SYDV Personel Alımı

2016 senesinde personel alımı yapan firmalar çeşitli şehirlerde çalıştırmak üzere açık meydana gelen pozisyonları kapatmak amaçlı yeteri civarı sayıda personel alımı yapacaklarını duyurmaktadır. Toplumsal destek ve analiz görevlisi alımı İzmir amaçlı ifade edilecek. Belirsiz müddetli olarak 3 personel alımı ifade edilecek. İş amaçlı müracaat inşa etmek isteyenler son müracaat tarihine civarı müracaatlarını yapmalıdır. Son müracaat yapabileceğiniz tarih 26.0bir.2016 olarak belirtilmiştir. Adaylarda aranan özellikler içinde en az 4 senelik fakülte mezunu olmaları önce şarttır. 4 senelik ruhsal danışmanlık ve rehberlik kısmında mezun olanlar ya da sosyoloji bölümü mezunları bu imtihana müracaat yapabilir.

Müracaat yapacak adaylar vakfın yer aldığı ilin hudutları içinde ikamet etmekte olmalıdır. Bu şartları sağlayanlar iş amaçlı müracaatlarını yapabilirler. Şartları taşımayan bireylerin müracaat yapması şeklinde başvurular geçersiz sayılır. Adayların hem de aranılan koşulların dışından istenilen belgeleri de hazırlaması ve böyle müracaatlarını yapmaları gerekir. Hazırlanacak meydana gelen dokümanlarda yer alan verilerin gerçek olması ve noksan bilgi içermemesi gerekir. Meydana Gelen hata verilerin meydana çıkması şeklinde sıkıntılar meydana çıkabilir.

İzmir Buca SYDV Personel Alımı

Başvuru inşa etmek talep eden adayların getirmesi gereken olan belgeler içinde ÖSYM aracılığıyla son inşa edilmiş olan KPSS sınavından edinilen netice vesikası, KPSSP3 sınavından en az 60 nokta alınmış olması, mezun olunan üniversitenin diplomasının aslı, tam teşekküllü hastaneden alınmış meydana gelen sıhhat raporu alınması gerekir. Adam adaylar amaçlı askerliğin inşa edilmiş olması, hukuki sicil kaydı, son müracaat tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış ve 31 yaşından zaman almamış olma, İzmir de ikamet edildiğine konusunda vesikanın de sunulması gerekir. İşe alımı ifade edilecek meydana gelen çalışanların en az 3 yıl çalışması mecburiyeti olduğundan bunun için göre başvuruların inşa edilmesi gerekir. 2016 personel alımı yapan firmalar içinde yer alan şirket açık pozisyonuna uyumlu personel alımı amaçlı ilan yayınlamıştır. Müracaat yapacak meydana gelen firmalar müracaat esnasında dokümanların asıllarını da yanlarında getirmelidir.

Bu sayede sorun yaşamadan müracaatlarını yapabilirler. KPSSP3 vesikası aslı mahaline siyahbeyaz fotokopi de olabilmektedir. Edinilen asıllar muayene edilip onaylandıktan ardından asıllar sahiplerine teslim edilir. Son müracaat tarihine civarı istenilen dokümanların gereken koşullara göre hazırlanması gerekir. KPSSP3 imtihan türünde maksimum puanı sahalardan başlanarak önce 15 kişi mülakata çağrılacak. Inşa Edilmiş Olan mülakat sonucu olarak seçilen kişiler web üzerinden ya da mail karayolu ile bildirilecek. Sözlü imtihana girecek olanlar 17 Şubat 2016 tarihinde saat 10.00 da Buca Kaymakamlığında mevki odasında olmaları gerekir.

İzmir Gaziemir SYDV personel alımı ifade edilecek. Vakıf toplumsal destek ve analiz görevlisi olarak bir şahsiyet açık pozisyon bu iş ilanıyla doldurulacak. Son müracaat tarihine civarı bireylerin müracaatlarını yapmaları gerekir. 15.0bir.2016 tarihine civarı İzmir Gaziemir de çalıştırılacak meydana gelen personel alımı ifade edilecek. Personel alımı belirsiz müddetli olarak ifade edilecek. Alınacak meydana gelen adaylarda olması gereken olan özellikler içinde yazılım uzmanlığı, kamu idaresi bölümü mezunu olma, vakfın yer aldığı ilde ikamet etme, B sınıfı şoför ehliyetine sahip olma, adam adaylar amaçlı askerliğin inşa edilmiş olması gerekir. Aynı zamanda PC programcılığından mezun olma ve PC kullanımıyla ilgili yeteri civarı olma vaziyetinin olması gerekir. Toplumsal kontakt becerisine sahip olunması da tek öbür aranan özelliktir. Toplumsal etraf ile ilgili sıkı olunması bu işe alımda uyarı edilecek meydana gelen özellikler içinde yer ediniyor. Adayların hüküm giymemiş ve mahkemeye çıkmamış olması gerekir. Aranan bu nitelikleri taşıyan adayların müracaat yapması şeklinde inşa edilmiş olan incelemelerin sonrasında alınacak meydana gelen adaya hüküm verilir ve bağlantıya geçilerek işe başlamasıyla ilgili bilgilendirme yapılır. Alımlarda imtihan neticeleri gösterişli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Melek Yatırımcılık ve Girişimcilik

Tercih, politik belirsizlik, alanda meydana gelen gerilimlerle dolu bir senesi geride bıraktık. Teşebbüsçülük eko sistemi bu olumsuz ortamda bile gelişmesini...

Kapat