İng Bank Destek Hesap Nedir?

İng Bankası bazı müşterilerine destek hesap avantajı sunarak rahat kredili mevduat hesabı kullanma hakkı vermiştir. Destek hesap sayesinde 7/24 her an nakit ihtiyaçlarınızı bu hesap sayesinde kullanabilirsiniz. Bankacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen destek hesap İng bank müşterilerine özel olarak tasarlanmıştır.

Destek Hesap

365 gün 24 saat formalite gerektirmeden hesap kullanılabilir imkanı tanımaktadır. Kolay bir şekilde hesap kullanımı için tüm detayları İng bankası şubelerinden veya internetten rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Destek hesap sistemi ile sayesinde fatura ödeme ve diğer otomatik ödemeler gerçekleştirilebilir. Konut, kira ve okul masraflarınızı karşılayabilme hakkı tanımaktadır. Destek hesap ile kredi ve aktif kullanılan kredi kartı borçları nakit olarak ödenebilir. Hesabın içinde var olan limit doğrultusunda alışveriş imkânı tanınabilir. Acil gelişen durumlarda ATM den destek hesap sisteminde bulunan paradan kullanma hakkına sahipsiniz.

İng Bank destek hesabı çerçevesinde vadesiz hesaba tanımlanan belli tutardaki limit kadar dilediğiniz gibi alışveriş yapılabilir. İNG banka müşterileri destek hesaptan kullandıkları limit kadar faizden etkilenirler. Limitin toplamı kadar değil kullanılan kadar faiz yansıtılır. Faiz oranı ise müşterilerin hesaplarında aktif olarak gösterilmektedir. Tüm ödemelerin faiz tutarı ay sonunda hesaptan alınmaktadır.

Destek Hesap Faizi

İng Bank tarafından müşterileri için açılan destek hesap hiç kullanılmazsa kişilerden kesinlikle herhangi bir ücret ve faiz talep edilemez. Kullanılan destek hesabın geri ödemesi ise belirtilen tarihler içinde mutlaka yapılması gerekir. Geciken ödemelerden faiz uygulaması istenir. İng Bankası destek hesabın aylık faiz oranı % 2,25 oranında belirtilmektedir. Kullanılan gün sayısı kadar faiz tutarı ona göre hesaplanarak müşterilere yansıtılır. Faiz ödemelerinin ödenmesi belirtilen tutar kadar yansıtılır.

Büyük bir avantaj olan destek hesabın gün içerisinde kullanıldığında yine aynı gün artı bakiyede kapatılsa dahi 1 günlük faiz uygulanacaktır. İng Bankasının resmi internet sayfasından destek hesap hakkında tüm detaylı bilgi aktarılmaktadır. Destek hesap ile acil ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilir. Düzenli geri ödemeleriniz sayesinde ise sizi bekleyen avantajlı bir hesap sahibi de olabilirsiniz. Formalite ve talimata göre destek hesabı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Kısaca İng Bank Destek Hesap bankanın müşterilerine sunmuş olduğu Kredili Mevduat Hesabı yani KMH dır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Güncel Tüketici Kredisi Faizleri ve Başvuru Yolları başlıklı makalemizde güncel kredi faizleri, kredi hesaplama ziraat ve ziraat kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
İng Bank Kredim Sonsuz Nedir?

Kredim Sonsuz, kişilerin talebi üzerine ihtiyaç kredisi, destek hesap ve kredi kartı limitlerinin tamamını bir arada toplar. Böylelikle toplu bir...

Kapat