HalkBank Frenchising Kredisi

  • 08 Nisan 2016

Frenchising Kredisi ya da Frenchise Kredisi , belli firmaların, günlük dil ile anlatırsak isim hakkı alınarak yapılan işyeri işletmeciliği için kullanabileceğiniz bir kredi türüdür.

HalkBank Frenchising Kredisi bankanın yeni ve üzerinde önemler durduduğu kredilerden biridir. Farklı markalarda Frenchising alarak işyeri açmak ve sonunda elbette para kazanma niyetinde olan, ama sektör için yeterli parası ve yatırım imkanı olmayanlar için HalkBank Frenchising Kredisi yeni ve önemli bir finansal kredi kaynağıdır. Frenchising ile iş yeri açmak, özelikle hedef kitle ve yer tespiti doğru yapıldığı sürece yüksek gelir elde edilebilen bir sektör. Fakat özellikle belli markalardan bu yolla bayii hakkı almak oldukça yüksek meblağlarda giriş ücreti de gerektiriyor. İşte bu aşamada HalkBank Frenchising Kredisi yardımınıza koşuyor.

Bakalım HalkBank Frenchising Kredisi şartları nelerdir ,HalkBank Frenchising Kredisi kimler alabilir , ve en önemlisi HalkBank Frenchising Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu konuda en net bilgiyi HalkBank Frenchising Kredisi için hazırladığı web sitesinin ilgili bölümlerinden sizin için derledik.

Franchising sistemi ile kendi işini kurmak ya da mevcut işlerinin yanı sıra yeni bir alanda faaliyet göstermek isteyenler için yeni bir kredi hazırladık. Avantajlı faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan krediyle, franchise giriş bedeli ödemesi ve işyerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan harcamalar için finansman desteği sağlıyoruz.
Franchising Kredisi kullananlar, faaliyet gösterdikleri sektörlerin özelliklerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilecektir.
  • Kredinin vadesi azami 60 aydır.
  • Kredi, AET, 3 ayda ya da 6 ayda bir eşit taksitli, ya da Serbest Taksitli olarak kullandırılır.
  • Kredilere, ilk yıla mahsus olmak üzere azami 6 ay ödemesiz dönem verilebilmektedir.
Kredi limiti, franchise giriş bedeli ile işyerinde kullanılacak demirbaşların temin edilmesi, firma faaliyet alanının dekorasyonunun yapılması ve mevcut işyeri için yapılacak tüm harcamaların yüzde 75’i olarak belirlenmektedir.
HalkBank Frenchising Kredisi bir nevi girişimcilik kredisi olup daha önce de belirttiğimiz gibi emek verip para kazanmak isteyenler ve frenchising ile işyeri kurmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Bir önceki yazımız olan Kadın Girişimcilere Destek Artıyor başlıklı makalemizde Kadın girişimcilere destek ve Kadınlara iş desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!