HalkBank Frenchising Kredisi

  • 10 Ocak 2019

Frenchising Kredisi ya da Frenchise Kredisi , belli firmaların, günlük dil ile anlatırsak isim hakkı alınarak yapılan iş yeri işletmeciliği için kullanabileceğiniz bir kredi türüdür.

HalkBank Frenchising Kredisi bankanın yeni ve üzerinde önemler durduduğu kredilerden biridir. Farklı markalarda Frenchising alarak iş yeri açmak ve sonunda elbette para kazanma niyetinde olabilirsiniz. Ama sektör için yeterli parası ve yatırım imkanı olmayanlar için HalkBank Frenchising Kredisi yeni ve önemli bir finansal kredi kaynağıdır. Frenchising ile iş yeri açmak, özelikle hedef kitle ve yer tespiti doğru yapıldığı sürece yüksek gelir elde edilebilen bir sektör. Fakat özellikle belli markalardan bu yolla bayii hakkı almak oldukça yüksek meblağlarda giriş ücreti de gerektiriyor. İşte bu aşamada HalkBank Frenchising Kredisi yardımınıza koşuyor.

Halkbank Frenchising Kredi

Bakalım HalkBank Frenchising Kredisi şartları nelerdir ,HalkBank Frenchising Kredisi kimler alabilir , ve en önemlisi HalkBank Frenchising Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu konuda en net bilgiyi HalkBank Frenchising Kredisi için hazırladığı web sitesinin ilgili bölümlerinden sizin için derledik.

Franchising sistemi ile kendi işini kurmak ya da mevcut işlerinin yanı sıra yeni bir alanda faaliyet göstermek isteyenler için yeni bir kredi hazırladık.  Avantajlı faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan krediyle, franchise giriş bedeli ödemesi ve iş yerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan harcamalar için finansman desteği sağlıyoruz.
Franchising Kredisi kullananlar, faaliyet gösterdikleri sektörlerin özelliklerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilecektir.
  • Kredinin vadesi azami 60 aydır.
  • Kredi, AET, 3 ayda ya da 6 ayda bir eşit taksitli, ya da Serbest Taksitli olarak kullandırılır.
  • Kredilere, ilk yıla mahsus olmak üzere azami 6 ay ödemesiz dönem verilebilmektedir.
Kredi limiti, franchise giriş bedeli ile iş yerinde kullanılacak demirbaşların temin edilmesi, firma faaliyet alanının dekorasyonunun yapılması ve mevcut iş yeri için yapılacak tüm harcamaların yüzde 75’i olarak belirlenmektedir.
HalkBank Frenchising Kredisi bir nevi girişimcilik kredisi olup daha önce de belirttiğimiz gibi emek verip para kazanmak isteyenler ve frenchising ile iş yeri kurmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notunu Öğrenmek Ücretlimidir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
En Uygun Arsa Kredisi Veren Banka

Günümüzde konut, inşaat ve taşıt kredisi gibi kredi çeşitlerinden başka bir de arsa kredisi bulunmaktadır. Birçok kişi imarlı ya da...

Kapat