Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

  • 21 Kasım 2018

İhtiyaç kredisi ihtiyacınız bulunuyorsa her dönem Garanti Bankasının bir kampanyasını bulabilirsiniz. Son kredi kampanyası Garanti Bankası Sonbahar Kredisi ile tüketicilere ve işletme sahiplerine  veriliyor. Kışa girmeden önceki son ihtiyaçlarınızın finansmanına önemli bir kaynak olacak olan kredi faiz oranları ile incelenmeli diye düşünüyoruz.

Banka müşterisinin özelliğine göre kredi tahsisini yaparken Garanti Bankası dijital bankacılık ürünlerini kullanan kişiler şubeye gitmeden anında krediyi de alabiliyor. Garanti İnternet ve Garanti Cep uygulaması Sonbahar kredisine başvuru yapılıp işlemler birkaç adımla bitiriliyor.

Sonbahar Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi faiz oranları 2,59 ile 2,69 arasında alacağınız kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. 15 bin lira kredi alırsanız 2,69 faiz ile 36 ay 710,63 Lira ödüyorsunuz. 25 Bin lira kredi için 2,67 faiz ile 36 ay 1180,22 TL, 50 bin Lira kredi için 2,59 faiz ile 36 ay 2327,24 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz.

Alacağınız Garanti Sonbahar Kredisi için Sigorta yaptırmanız gereken hususlardan. 281,25 Lira ile 862,50 Lira arasında değişin tutarlar ile sigorta poliçesi yaptırıyorsunuz. Her zamanki gibi kredi tahsis ücreti de ödenecekler arasında.

Sonbahar kredisi vadesi minimum 3 ay maksimum 36 ay. Dijital internet şubesinden yapılan başvurular hemen onaylanıyor ve kullanıcı istediği zaman çekebiliyor. Maaşınızı Garanti bankası şubelerinden alıyorsanız internet bankacılığından başvurarak hemen alabileceğiniz kredinin üst limiti 25 bin lira ile sınırlandırılmış.

Şartlar arasında kredi notunuzun iyi olması da bulunuyor. Bu noktada kredi riskinizi gösterir raporunuzu da bankadan temin edebiliyorsunuz.

Başvuru Belgeleri

Kimliğiniz ile başvuru yapabileceğiniz kredinin alımı esnasında banka bazı belgeler isteyebiliyor. Bu da krediyi talep edenin durumunu göre değişiyor. Sigortalı olan kişileri iki ayı geçmeyen güncel gelir bilgilerinin gösterildiği bir yazı isteniyor. Ayrıca bu kişinin SGK numarası, iş yeri sicili ve maaşında kesinti veya icra olup olmadığına dair ayrıca bilgilendirme talep ediliyor. Emekli kişiler başvuracaksa emekli aylığının tahsis edildiğine dair belge ve banka hesap cüzdanı da istenenler arasında.

Şahıs şirketleri kredi talebinde Vergi Levhalarını ve Yıllık gelir beyanlarını vermekle yükümlü. Kirasını Ek gelir olarak göstereceklerin kiralanan menkulün tapusu, kiralandığına dair kontrat isteniyor.

Çiftçileri de başvurabildiği Garanti Sonbahar kredisinin alınabilmesi için ÇKS belgesi ve kazancını gösterir belgenin temin edilmesi gerekir.

webkredi.org

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Hattı Üzerinden Kredi Alma başlıklı makalemizde faturalı hatta kredi türk Telekom, ttnet kredi alma ve Türk Telekom ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
2019 Yeni Yıl Kredileri

2019 yılına girmemize kısa süre kala bankalar da kredi ürünlerini tekrar şekillendirmeye başladılar. Ocak ay'ı ile birlikte tüm tüketiciler olarak...

Kapat