Faizi Düşük En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Üç Banka

Borç para almanın bankacılıktaki karşılığı ihtiyaç kredisi alımında bankalar arasında önemli faiz farkları oluşturuyor. Bu farklar tüketiciyi maddi olarak olumsuz olarak etkiliyor. Bu olumsuzluğu ortadan kaldırabilmek için de en uygun faiz veren banka araştırılması gerekiyor. Bu nedenle webkredi olarak sizlere faizi düşük en uygun ihtiyaç kredisi veren üç banka arasında bir araştırma yaptık.

Bankalara bağımlılığınız bulunuyor mu bilinmez fakat mantıken en düşük faiz veren bankadan kredi alınması size avantaj oluşturur. Tüketici maaşını aldığı, yada kredi alabileceği bankadan kredi alırken bütün şartları kabullenerek alır. Zira bu şartlar faiz ve masraf olarak kişiye ağır gelebilir. Kredi masrafları her bankada aynı olmak zorunda olsa da, hayat sigortası, otomatik ödeme gibi talepler farklı değerlere neden olur.

İhtiyaç kredilerinin kullanımında tutar, düşük vade ve düşük faiz oranı etkili hususlar arasında. Ne kadar kısa vadede alınırsa borcunuz hemen biter ve fazla faiz ödemesi yapmamış olursunuz. Bunun için bankaların sağladığı ürünler ve ödemeleri hakkında bilgi almak gerekir. Bu bilgiyi alabilmenin en hızlı yolu da artık internet. İnternet üzerinde kredi araştırması yapabiliyor ve anında kredi de alabiliyorsunuz.

İhtiyaç kredisi alımında gerekli olan kriterleri karşılıyor olmanız halinde her banka size ihtiyaç kredisini verecektir. Bunun için faizi düşük en uygun ihtiyaç kredisi veren üç banka örnek teşkil edebilir. Sizde ona göre kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

En Düşük Faize Sahip Bankalar

Güncel olarak en uygun faiz oranı veren bankaları İng Bank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank olarak sıralayabiliriz. İng bank yüzde 2,09, Ziraat Bankası yüzde 2,27 ve Vakıfbank’ta yüzde 2,39 ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankalar bu krediler için hayat sigortası talep ediyor. Bununla birlikte kredi tahsis ücreti, BSMV ve KKDF ödemesi yapmalısınız. Bu şartlar dahilinde bankaların verdiği 10 bin lira için ödeyeceğiniz kredi taksitleri ise şu şekilde;

Banka Faiz Taksit Vade
İng Bank 2,09 425 36
Ziraat Bankası 2,27 439 36
Vakıfbank 2,39 449 36

 

Banka Faiz Taksit Vade
İng Bank 2,09 559 24
Ziraat Bankası 2,27 573 24
Vakıfbank 2,39 582 24

 

Banka Faiz Taksit Vade
İng Bank 2,09 975 12
Ziraat Bankası 2,27 988 12
Vakıfbank 2,39 996 12

 

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Güncel Tüketici Kredisi Faizleri ve Başvuru Yolları başlıklı makalemizde güncel kredi faizleri, kredi hesaplama ziraat ve ziraat kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Esnaf Kefalet Kredisi Nasıl Alınır? Şartları Nedir?

Adı da üstünde olan esnafların alabildiği esnaf kefalet kredisinin adresi Esnaf odalarıdır. Her esnaf için ayrı bir oda kurulurken şehir...

Kapat