Evlere İş veren Firmalar Hangileri

Evde iş yapmak isteyenler amaçlı birçok çeşitli iş seçeneği arasından yapılan seçimlere yönelik firmalar ile bağlantıya geçilmesi şeklinde iş alma fırsatı yer alıyor. Firmalar hanelere çeşitli biçimlerde iş imkânları sağlayarak böyle haneden de ciro sağlanmasına destekçi olunur. Evde ifade edilecek işler çoğunlukla kadınların tercih edebileceği alternatifleri içerse de evde boş vakti olan erkeklerde iş yapabilirler. Evde tercih edilecek işler parça başına ciro sağlanmasına destekçi olabilir. Bu vaziyette daha pek işletme edilmesi şeklinde fazladan getiri sağlanabilir.

Davetiye Katlama, Örgü İşleri

Evde davetiye katlama, mandal işi, kutu katlama, boncuk işi, iplik silme, örgü işleri benzeri birçok çeşitli meydanda iş seçeneği arasından seçimler yapılabilir. İş tesliminde genellikle kargo ile karşın ödemeli olarak işler şirkete gönderilir. Parça başına hesaplamalar inşa edilerek şunlar bireylerin adına aktarılır. Bu sayede yapmış olduğunuz işler karşılığında kazanmış olduğunuz hasılatı kısa zaman içerisinde teslim alabilirsiniz. İş seçimlerinde emin firmalar ile iş yapmanız paranızı meselesiz olarak alabilmenize olanak olanağı sağlar. Bu sebeple belli bir süre denetim yapmanız bu konuyla alakalı size destekçi olacaktır.

Mandal ve Kutu Katlama İşi

Evlere işveren firmalar içinde Hatipoğlu Tic. Limited Şirketi. Şti. İstanbul’da ek iş ya da ek ciro sağlamak isteyenler amaçlı mandal ve kutu katlama işi ile olanak sağlamaktadır. Edinilen işler kargo ciro ve kargo ile teslim edilir. Verilen işlerin tesliminde ücretleriniz firma aracılığıyla ödenmektedir. Firma sahipleri Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu ile müzakere inşa ederek mandal ya da kutu katlama işi alabilirsiniz. Erişim sağlamak isteyenler 0531-939-83-63 telefon numarasından erişim sağlayabilirler. Benzer şekilde İstanbul Eyüp de oyuncak montajı ve yapıştırma işleri verilir.

Ürünler kargo ile eviniz gönderilir ve benzer şekilde bitirdiğiniz işleri kargo ile geriye gönderme şeklinde yapılır. İletişim kurmak isteyenler bu vaziyette mail ile kaderbertu@hotmail.com adresi üzerinden kontak kurarak iş alabilirler. Evde boncuk işi inşa etmek isteyenler amaçlı İstanbul Kartal da triko, penye ya da abiye üst kısmına boncuk işi verilir. İletişime  geçmek isteyenler bunun amaçlı 0 555 402 56 56 ya da 0 534 394 33 75 numaralarından firma yetkililerine erişerek böyle iş alabilirler. Boncuk işinde her geçen gün eliniz alışacağı amaçlı dilediğiniz benzeri getiri sağlayabilirsiniz. Evde iş inşa etmek isteyenler amaçlı iş fırsatı çok fazladır.

Boncuk İşi Yapmak İsteyenler

Aynı şekilde Bayrampaşa da boncuk işi inşa etmek isteyenler bunun amaçlı Nihal Ertaş ile 0212 613 62 34 telefon numarasından ya da 0 534 622 55 60 numarasından müzakere yapabilir ve böyle iş alabilirsiniz. Evde mandal işi inşa etmek isteyenler kilogram üzerinden para alabilirler. Kilogram 10 TL olarak 100 kilogram’lık çuval ile mandal makinesi de gönderilir. İş almak isteyenler bu vaziyette 0543 748 63 26 telefon numarasından erişim sağlayabilirler. İstanbul da evde iş inşa etmek isteyenler amaçlı boncuk işi İstanbul Gültepe de veriliyor. Ekip ile ifade edilecek işler amaçlı grubu olanlar guldanegumus@mytam olarak.com adresinden bağlantıya geçebilir ya da 0 507 566 99 96 telefonundan arayarak haber alabilirler.

Bu şekilde istek ettiğiniz her vaziyette boncuk işi firma aracılığıyla size kargo ile gönderilir ve benzer şekilde bitirdiğiniz işleri de kargo ile geriye teslim etmeniz istenir. Teslim ettiğiniz işlerin sonrasında ödemeleriniz parça başına hesaplanır ve böyle hesabınıza yatırılır. Daha pek iş teslim etmeniz halinde bunun için yönelik daha pek getiri sağlayabilirsiniz. Bu stil işlerin haneye verilmesi ile hem firma daha pek personel çalıştırmak zorunda kalmaz benzer zamanda bu sayede evde olan ev hanımlarına iş fırsatı sağlanmış olunur. Bu işlerde el yatkınlığıyla daha pek iş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadın Girişimcilere Destek Artıyor başlıklı makalemizde Kadın girişimcilere destek ve Kadınlara iş desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Cemil BAYRAM dedi ki:

    Konya merkezde oturuyorum.Her türlü paketleme işi yapılır.
    0535 079 13 17

  2. Öznur kurt dedi ki:

    Edirne merkezde oturuyorum paketleme işiyapabilirim işe ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
İzmir Buca SYDV Personel Alımı

2016 senesinde personel alımı yapan firmalar çeşitli şehirlerde çalıştırmak üzere açık meydana gelen pozisyonları kapatmak amaçlı yeteri civarı sayıda personel...

Kapat