Evinizde yapabilceğiniz ek işler nelerdir?

  • 27 Mart 2016

Evinizde yapabileceğiniz iş fırsatlarını anlatmaya ve tanıtmaya aynı ritimde devam edeceğiniz. Evde yapılabilecek ek gelir getiren işler denildiğinde de www.webkredi.org sitemizden ek iş bulmak amaçlı konulardaki iş fırsatlarını ayrıntılı olarak okuyarak ve ek işler ile ilgili ayrıntılı olarak bilgiye sahip olduktan ardından kendinize uyumlu bir ek iş inceleyebilirsiniz. Ek iş verenlerle bağlantıya geçmek amaçlı forum sayfamızı veya yorum kısımlarını inceleyebilirsiniz. Gündelik onlarca yorumun yazıldığı bu sayfada bir bir sürü ek iş ile ilgili veriler alabilir bölgenizde ek iş bularak ücret kazanma imkanı inceleyebilirsiniz. Bu ek iş konumuzda yalnızca ev hanımları veya kadınlar amaçlı değil erkeklerinde boş vakitlerinde yapabileceği işlerden bahsedeceğiz.

Evinizde yapabilceğiniz ek işler nelerdir?

2019 da evinizde ek iş inşa etmek veya ekip olarak iş inşa etmek amaçlı öncelikle kendinize uyumlu bir işi bulmanız gerekmektedir bunu seçerken becerikli olduğunuz bir iş üzerine gitmeniz gerekmektedir. başka bir deyişle pratik öğreneceğiniz. veya yapabileceğiniz işi seçmeniz gerekmektedir. Yorumlarda çoğu birey her işi yapabilirim benzeri yazılar yazmaktadır. Bildiğiniz veya becerebileceğiniz işleri yazmanız sizin amaçlı ek olarak iyidir. Bir bir sürü iş ile ilgili bilginiz olabilmektedir bunları teker teker yazabilirsiniz. Ama her işi yapabilirim diye belirtmeyin. Nedeni Ise bilmediğiniz veya yapamayacağınız bir iş amaçlı sizinle bağlantıya geçmeye çalışabilirler o sürede lüzumsuz yere zaman harcatırsınız iş verici kişilere.

2016 Evde İş fırsatları

Evde ütü yaparak ücret kazanmak

Evde örgü örmek (patik, çorap, kazak) Bilhassa kış aylarında bir sürü yapılmış durumda olan ek işler arasına girmektedir. Aralık ve mart aylarına civarı aynı ritimde devam eden kazandıran ek işler arasındadır.
Evde iplik silme işi
Dantel yaparak para kazanma
Boncuk, takı işleri
2016’da en fenomen işler arasına girmektedir. Bu aylarda iş ararken bu işleri bulmaya itina gösterebilirsiniz. Yorum ve forum bölümüne duyuru açmayı unutmayın.

Evde yapılabilecek ek gelir getiren işler ve Evde ek gelir  kazanmak için sitemizi takiğ etmeye devam edin ve girişimcilik ile ilgili bölümümüzü de okuyunuz.

Bir önceki yazımız olan İnternet üzerinden reklam ile para kazanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Nasıl Hibe Kredisi Alabilirim?

Kendi işini kurmak için talep eden bireylerin en fazla destekçisi hibe kredi kullanmaktır. Avrupa Birliği aracılığıyla kalkınmanın desteklenmesi amacıyla kullandırılan hibe krediler...

Kapat