Çalışanlara Saat Üzerinden Ücret Verilecek

  • 02 Şubat 2016

Avrupa ülkelerin kocaman bölümünde var meydana gelen esnek iş saatleri‘ni Türkiye’ye uyarlama personel devlet bu konuyla alakalı gereken çalışmaları bitirdiği belirlendi.Edinilen verilere yönelik Güvenceli Esneklik ve Özel İstihdam Büroları yasa planı TÜRKIYE BÜYÜK MILLET MECLISI çabuk tek biçimde gönderileceği öğrenildi.

Çalışanlara Saat Üzerinden Ücret Verilecek

Meclise gönderilecek pakette toplumsal hizmetler,tarım ve otelcilik benzeri esnek saatlerde personel bireylerin ihtiyaçlarına karşı tek iş meydana geldiği belirtilirken söz gelişi İngiltere’de sıfır saat sözleşmesi alanında hizmet verildiğini ve bu sayede çalışanın sabit tek para üst kısmına protokol yapılmadığı çalıştığı saat üzerinden aylık ödendiği belirlendi. Bu paket alanında öğrenciler,çalışma süresini tamamlamış yani emekliler ve ev kadınlarına epeyce kolaylık meydana geldiği söylendi.

Bir önceki yazımız olan İş Arayan Gençlere Tarım Desteği başlıklı makalemizde 2016 tarım desteği ve Tarım Desteği veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
İş Arayan Gençlere Tarım Desteği

İş Arayan Gençlere Tarım Desteği  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik aracılığıyla yapılmış olan açıklamada gençler iş arıyorum diyor ve...

Kapat